VIDEO

Telewizja online

Ponad 200 kanałów telewizyjnych, wysokiej jakości obrazy Full HD, do pięciu ekranów jednocześnie, pauza do 2 godzin, wieloplatformowość, łatwość użycia – wszystko to oferują nam niezliczone serwisy internetowe gdzie możemy oglądać wiadomości, a przede wszystkim filmy za darmo

Gdzie oglądać filmy i programy?

Wiele serwisów oferuje możliwość przeglądania treści na pięciu urządzeniach jednocześnie. Możesz oglądać filmy nie tylko na domowej telewizji lub komputerze, ale także na gadżetach wszędzie, gdziekolwiek jest użytkownik lub członkowie jego rodziny. Wszystko to jest możliwe bez dodatkowych opłat.

W większości przypadków usługa implementuje adaptacyjną przepływność. Oznacza to, że jeśli prędkość połączenia internetowego nie pozwala na uzyskanie jakości HD, automatycznie pobierany jest strumień o niższej jakości, co pozwala oglądać telewizję nawet przy niskiej prędkości Internetu. Do wysokiej jakości odbioru kanałów telewizyjnych wystarczy mieć prędkość Internetu co najmniej 2,5 Mbit / s, a do odbioru kanałów HD – co najmniej 10 Mbit / s. W dowolnym momencie użytkownik może przewinąć bezpośredni strumień kanału przez kilka godzin. Czas trwania pauzy zależy od subskrypcji wydanej przez użytkownika. Najważniejsze jest to, że pauza telewizora nie jest związana z czasem, w którym użytkownik włączył telewizor. Tej funkcji można użyć natychmiast; jest ona dostępna na wszystkich kanałach telewizyjnych, w tym także bezpłatnych. Jednocześnie funkcja kontroli rodzicielskiej umożliwia edycję listy kanałów telewizyjnych dostępnych do oglądania, gdy dzieci korzystają z usługi.

Rejestracja użytkownika w serwisie

Większość serwisów wymaga zarejestrowania się. Możesz zarejestrować się za pomocą konta Google, konta na Facebooku lub konta subskrybenta sieci. Po autoryzacji uzyskasz dostęp do ogólnych ustawień, które pozwalają skonfigurować aplikację (zmienić język, rozmiar interfejsu, jakość wideo, priorytet sieci itp.). W menu znajduje się lista kanałów, filtr według nazwy, gatunków, zdarzeń.

Oglądaj filmy za darmo

Telewizja internetowa jest alternatywą dla telewizji satelitarnej lub kablowej. Ma to swoje zalety: aby oglądać programy telewizyjne, nie trzeba kupować drogiego sprzętu, okablować mieszkania. Wystarczy mieć połączenie z Internetem i oglądać telewizję na telewizorze, komputerze, tablecie lub smartfonie. Ta kwestia jest szczególnie istotna w związku z odłączeniem bezpłatnych kanałów telewizji satelitarnej. Wiele serwisów internetowych oferuje nawet ponad 200 przodujących kanałów telewizyjnych telewizji polskiej i zagranicznej, z czego wiele z nich jest emitowana w wysokiej jakości obrazach HD. Prosty i wygodny interfejs oraz dodatkowe funkcje multimedialne sprawiają, że oglądanie telewizji jest jeszcze bardziej wygodne, a duża liczba kanałów pozwala oglądać nam filmy za darmo online. Ta usługa pozwala oglądać telewizję w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Najważniejsze jest dostępność Internetu od dowolnego dostawcy.

Telewizje i filmy można oglądać na dowolnym urządzeniu: za pośrednictwem przeglądarki internetowej, Smart TV, aplikacji Android na smartfony, tablety, laptopy, a także dzięki dekoderom telewizyjnym – na telewizorach dowolnego modelu. Kupując urządzenie z Android TV, możesz nawet zamienić zwykły telewizor w Smart TV.