VIDEO

Prawdziwe historie życiowe pokazane w PolsatboxGo

Telewizja od dawna zajmuje stałe miejsce w każdym domu. Wracając z pracy, ręką już mimowolnie sięgamy po pilota. Oglądanie ulubionych programów telewizyjnych i seriali znacznie poprawia nastrój i pozwala zrelaksować się po ciężkim dniu. PolsatBoxGo oferuje nam nowy rodzaj telewizji – telewizję internetową.

Różnorodność programów i filmów

W ofercie PolsatBoxGo znajdziemy wszystko, to co jest w tradycyjnej kablowej telewizji, jak też treści zgromadzone w bibliotekach VOD. Te ostatnie pełne są seriali i programów telewizyjnych emitowanych przez lata na kanałach Polsatu, Telewizji Polskiej czy HBO. Znajdziemy tak także seriale paradokumentalne takie, jak „Dlaczego Ja”, „Zdrady”, „Malanowski i partnerzy”, a także programy publicystyczne z Polsat News dotyczące prawdziwych dramatów społecznych – „Państwo w Państwie”, „Interwencja”, „Nasz nowy dom”. Wszystko to jest dostępne od ręki, na życzenie, a co najważniejsze możesz bez przerwy oglądać kolejne odcinki swoich ulubionych programów telewizyjnych, bez konieczności czekania przez tydzień na następny odcinek.

Czym jest PolsatBoxGo?

PolsatBoxGo to nowa platforma sygnowana przez Polsat, która zastąpiła dawną Iple. Łączy w sobie telewizję internetową i biblioteki treści VOD.

Zasada telewizji internetowej jest nieprzyzwoicie prosta. Aby oglądać ogromną liczbę kanałów, potrzebujesz tylko komputera i Internetu o dobrej prędkości. Obraz można wyświetlić na ekranie telewizora lub dowolnego urządzenia mobilnego.

Nie trzeba już spieszyć się do domu na rozpoczęcie ciekawego programu ani być rozdartym między obowiązkami domowymi a telewizją. Telewizja internetowa daje możliwość oglądania ulubionych programów o każdej porze dnia. Oglądanie jest dostępne zarówno w czasie rzeczywistym, jak i podczas nagrywania, co znacznie ułatwia życie i uwalnia czas na inne ważne czynności. Telewizja internetowa znacznie upraszcza również przeglądanie ulubionego filmu. Teraz nie musisz wyszukiwać i przechowywać go na dysku twardym komputera. Wystarczy zajrzeć do archiwum, a do dyspozycji jest ogromny wybór popularnych filmów.

PolsatBoxGo jest dostępny za pośrednictwem pakietów. Wybieramy odpowiedni pakiet i możemy cieszyć się setkami kanałów telewizyjnych oraz filmów czy seriali w bibliotekach VOD. Pakiety kosztują od 25 do 50 złotych i są tak zaprojektowane, aby tematycznie pasować do siebie. Każdy pakiet możemy po miesiącu wymienić na inny lub z niego zrezygnować całkowicie z usług. Telewizja jest dostępna, bez względu na to, gdzie się znajdujemy i na czym chcemy oglądać programy. Nie wymaga też podpisywania długoterminowych umów.