Uncategorized

Internet mobilny w Orange, dlaczego warto pomyśleć o zakupie internetu właśnie w tej sieci?

Internet mobilny w Orange, ilość internetu i cena

Sieć Orange posiada w swojej ofercie wiele produktów w tym internet mobilny, który ostatnimi czasy zyskuję coraz większą popularność. Jaki pakiet jest odpowiedni i czy cena jest adekwatna do ilości zawartego w nim internetu? Oto informacje, które pomogą w wyborze odpowiedniego pakietu.

Pakiety Internetowe w Orange.

Wyróżniamy trzy abonamenty i trzy pakiety internetu mobilnego.

– Internet Mobilny Podstawowy, w którym otrzymujemy 10 GB internetu.

– Internet Mobilny Optymalny, w którym otrzymujemy 50 GB internetu.

– Internet Mobilny/ Domowy, w którym otrzymujemy aż 250 GB internetu do podziału na 150 GB w ustalonej przez siebie strefie np. dom i 100 Gb dodatkowo na komórki.

Ceny pakietów i szczegóły

W pakiecie Internetu Podstawowego otrzymujemy 10 Gb za 9,99 zł miesięcznie, warto jednak nadmienić, że jeżeli podstawowy pakiet 10 GB zostanie przez nas wykorzystany, aktywuje się automatycznie dodatkowy pakiet 10 GB w cenie 10 zł. Czyli za 20 Gb internetu zapłacimy 19,99 zł.

W pakiecie Internetu Optymalnego otrzymamy zaś 50 GB w cenie 39,99 zł i w tym pakiecie również, po całkowitym jego wykorzystaniu zostanie aktywowany pakiet 10 GB za 10 zł. Łącznie więc za 60 GB zapłacimy 49,99 zł.

Ostatni, a zarazem największy pakiet, czyli internet mobilny/domowy posiada paczkę 250 GB, którą dzielimy na dwie, czyli 150 GB w strefie, którą ustalamy sami po pierwszym włączeniu routera i 100 GB do wykorzystania poza strefą domową, inaczej poza domem cena za pakiet wynosi 59,99 zł.

Jak wybrać odpowiedni pakiet internetu mobilnego

Wybór pakietu zależy od tego, ile z niego korzystasz, jeżeli korzystasz z niego sporadycznie do sprawdzania informacji i pisania ze znajomymi na aplikacjach, wtedy pakiet podstawowy powinien sprawdzić się idealnie, jeżeli zaś internet wykorzystujesz w większej częstotliwości np. do pracy lub do nauki najlepszym pakietem okaże się wtedy internet Mobilny Optymalny, który pozwoli spokojnie zająć się pracą bez obaw o spadek prędkości internetu.

Największy zaś pakiet 250 GB przyda się wtedy, jeżeli dużo podróżujesz, pracujesz czy po prostu korzystasz z internetu w domu w dużej ilości. Pozwoli on na spokojne surfowanie po sieci bez obaw o szybkie wykorzystanie pakietu, jak i spadek jego prędkości.

Podsumowując, w Orange znajdują się trzy pakiety internetu, które przypadną do gustu wszystkim klientom, niezależnie od ich potrzeb oraz wymagań, chcącym posiadać szybki bezprzewodowy internet, w każdym miejscu i bez przepłacania.